Jak vytvořit coontails - návod

24. srpna 2010 v 14:24 | MoniQue RaWrR |  Fashion

Určitě tento trend znáš. První, kdo s tímto vylepšením účesu přišel, byla Kiki. A dneska ti řekneme, jak na to. Můžeš zkombinovat jakékoliv dvě barvičky. Určitě ti neuvěřitelně oživí tvůj účes. Navíc to není vůbec složité. A pokud se zatím neodvážíš si vlasy nabarvit, zkus použít řasenku na vlasy.

a
Ze všeho nejdřív si připrav lepící pásku, kterou nastříhej na čtyři až pět centimetrů dlouhé proužky. Záleží na tom, jak tlusté pramínky si budeš chtít barvit. Potři ji lehce kondicionérem. To je dobrý trik, aby si ji po celém barvícím procesu vůbec mohla sundat.

Vyber pramínky vlasů, které si přeješ nabarvit, a pořádně je odděl. Zbytek dvlasů obře sepni, aby ti potom nezavazely. Jestliže máš vlnité nebo kudrnaté vlasy, nejprve si je narovnej. Barvení pak pro tebe bude jednodušší. Nejlepšího efektu dosáhneš pokud všechny barvené vlasy budou stejné délky.

Nalep proužky na pramínky vlasů. Mysli na to, jak chceš barevné proužky široké. Zkontroluj, že jsi je nalepila pořádně, aby se pod ně nedostala barva.
a
Teď už můžeš připravit barvu, kterou jsi vybrala. Pořádně si přečti návod, každá barva je totiž jiná. Tak a už ji můžeš bezobav nanést. Můžeš použíš prsty, ale lepší by byl štěteček. Pro jistotu druhou rukou přidržuj pásky, aby barva pod ně určitě nevnikla. Po aplikaci je potřeba vyčkat, normálně to bývá kolem půl hodinky. Mezitím si připrav šampón a kondicionér.

Když už konečně uběhne indikovaná doba, opatrně začni oplachovat barvené pramínky. Postupně odstraňuj pásku. Nakonec omyj šampónem a ošetři kondicionérem. Teď už stačí jen vysušit, vyžehlit a užívat si super vlásků!.
 


Anketa

Kterou scene máš nejradši ?!

Audrey Kitching 16.4% (496)
Kiki Kannibal 17.1% (515)
Dakota Rose 16.2% (489)
Brookelle Bones 18% (543)
Hannah Beth 16% (483)
Jesse Cupcake 16.3% (492)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.