Jak na splihlé vlasy

24. srpna 2010 v 14:20 | MoniQue RaWrR |  Fashion
1
Je to neuvěřitelný každodenní boj! Ráno vstaneš, učešeš se, přičemž vypotřebuješ asi tak půlku laku, a za hodinku už to vypadá, že jsi se ráno ani nečesala? Objem tvých vlasů se ztratil spolu s tvou chutí vyjít z domu v takovémto stavu. Jemným vlasům prostě neporučíš!


Už si pomalu zoufáš. Pokud máš jemné vlasy, tak je pravděpodobně velmi těžké je nějak rozumně upravit. Ani půlka laku nestačí.Navíc tento typ vlasů se často velmi rychle mastí. Na druhou stranu není potřeba je nějak zvlášť narovnávat, protože se stejně neskroutí, i kdyby jsi se na hlavu stavěla. Tak co s nimi? Jak se upravuje takový typ vlasů? Existují nějké triky?

První zásada je délka - vyhni se raději příliš dlouhým vlasům. Určitě jsi si všimla, že čím delší vlasy máš, tím větší je s nimi potíž. Bezvládně ti leží na zádech a hned po umytí se ti přilepí na hlavu. Maximálně doporučejeme délku po ramena. Pokud chceš mít vlasy delší, popřemýšlej o prodloužení pomocí clip-in.

Zapomeň na vosky a gely. Člověk by si řekl, potřebují co nejvíce zafixovat. Opak je pravdou. Když budeš nanášet příliš přípravků, tvoje vlasy ještě více ztěžknou. Kup si šampón na jemné vlasy a bezoplachový kondicionér. I při umývání na buď na své vlasy něžná, snaž se, aby se moc necuchaly, umývej je jen vlažnou vodou.

Nepoužívej příliš žehličky a když si foukáš vlasy, tak zvol středně teplý vzduch.Před foukáním nanes ke kořínkům tužidlo, zase určené pro zvětšení objemu. Ani s lakem to moc nepřeháněj. Když použiješ více laku než je zdrávo, vlasy budou ještě těžší, tedy i zplihlejší! Jak tužidla, tak laky se dají také koupit speciálně pro jemné vlasy. Takovými přípravky jsou například nový lak na vlasy a pěnové tužidlo 3 Weather Taft Volume Power ultra silně tužící. Nová receptura s Push-up lift efektem zajistí perfektní objem po celý den už od kořínků.

Co se týká barvení, tak na to si dej také pozor! Doporučujeme volit spíše světlejší odstíny, tmavé barvy mohou neobjemnost ještě zdůraznit. Tón v tónu účes opticky taky zvětší.
2
 


Anketa

Kterou scene máš nejradši ?!

Audrey Kitching 16.4% (496)
Kiki Kannibal 17.1% (515)
Dakota Rose 16.2% (489)
Brookelle Bones 18% (543)
Hannah Beth 16% (483)
Jesse Cupcake 16.3% (492)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.