Jak být jako Kiki

24. srpna 2010 v 14:47 | MoniQue RaWrR |  Fashion
Kiki and Dakota
Kdo by se nechtěl podobat této krásné jemné blondýnce s pronikavým pohledem. V pár krocích můžeš být jako ona. Chceš vědět, jak na to?


Kroky:

1. Nejdůležitější jsou vlasy. Nech se ostříhat jako ona a nabarvi se na úplně blond. Úplně nazačátku byla Kiki známá díky pruhované ofince, nyní má svoji blond hřívu podbarvenou zlatohnědými pramínky.

2. Make up. Nejprve nanes houbikčou lehkou vrstvu podkladového krému. Není potřeba to s podkladovým make-upem příliš přehánět, ale pokud máš problémovou pleť můžeš nanést o něco víc. Dobré je investovat do dražšího make-upu, který opravdu lépe překryje nerovnosti pleti. Kiki má totiž vždy dokonale hladkou pleť, jako miminko.

Tekutou tužkou vykresli tlustší linku na horním víčku a normální černou tužkou na spodním. Na horní víčko pak nanes světlé stíny na prosvětlení pohledu. Zvýrazni řasy řasenkou, případně je můžeš prodloužit nalepovacími řasami. Nakonec si přetři rty světle růžovým nebo broskvovým leskem.
Kiki
3. Oblečení. Oblíbené značky Kiki Kannibal jsou: LAMB, Betsey Johnson, American Apparel, Custo Barcelona, Bebe, and KND KOUTURE.

4.Starej se o svoji pleť. Používej kvalitní krémy a hodně pij vodu. Kiki používá produkty od značky Clinque.

5. Životní styl. Kiki Kannibal je vegetariánka, nekouří a nepije. Navíc má svůj vlastní business a se svou sestrou navrhuje oblečení.

6. Buď aktivní na sociálních webech. Kiki si přála být tak populární, že prý dokonce zakládala falešné profily, aby to vypadalo, že má více přátel.
 


Anketa

Kterou scene máš nejradši ?!

Audrey Kitching 16.4% (496)
Kiki Kannibal 17.1% (515)
Dakota Rose 16.2% (489)
Brookelle Bones 18% (543)
Hannah Beth 16% (483)
Jesse Cupcake 16.3% (492)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.